Apmokėjimas ir pristatymas

 

Atsiėmimas

Užsakymų atsiėmimo adresas: Šopeno g. 4-10, 03211 Vilnius 
Darbo laikas: I-V: 10:00–18:00
Atsiimant reikia turėti su savim užsakymo patvirtinimo el. laišką (atsausdintą arba telefone).

Pristatymas

Lietuvos Paštas -  NEMOKAMAI visoje Lietuvoje.
Visi siuntiniai registruojami ir siunčiami greituoju būdu (pirmenybinė siunta). Pristatymo terminas 2-3 darbo dienos. Kai tik užsakymas bus išsiųstas, el. paštu informuosime apie užsakumo būsenos pasikeitimą bei pateiksime siuntos sekimo numerį. Siuntą galėsite sekti  Lietuvos Pašto    svetainėje.


Prisatymas kurjeriu - 3,00 €
Pristatymas visoje Lietuvoje greitai ir patogiai. Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos po užsakymo paruošimo. Prieš pristatant užsakymą, kurjeris susisiekia su gavėju ir suderina patogų pristatymo laiką.


Svarbu! Nepamirškite prie pristatymo termino pridėti prekės pagaminimo laiką.

Užsakymus pateikti bei apmokėti galima visą parą 24/7

Apmokėjimas

Visos piniginės operacijos svetainėje vyksta per PaySera elektroninės bankininkystės bei PayPal sistemas, o tai reiškia, kad Jūs savo ruožtu galite išsirinkti Jums patogiausią apmokėjimo būdą. Žemiau pateikiame populiariausių bankų bei sistemų sąrašą

Apmokėjimo būdai

Apmokėjimas grynais

Apmokėti grynais galite tik pasirinkus Maximos, Lietuvos Pašto arba Perlo terminalo apmokėjimo būdą. Atsiskaitymas grynais kurjeriui - ši paslauga negalima.


Užsakymo pagaminimas
Užsakymus pagaminame vidutiniškai per 3-6 darbo dienas (priklausomai nuo prekių). Pagaminimo terminai yra nurodyti kiekvieno produkto aprašyme.

Grąžinimo politika
Jeigu gavote prekę (-es), kur ryškiai matosi gamybos brokas, o taip pat transportavimo metu prekė buvo sugadinta, Printagram įsipareigoja grąžinti pinigus už įsigytą prekę arba pakeisti ją. Jeigu taip atsitiko, prašome atsiųsti pažeistos prekės nuotraukas, bei užsakymo numerį adresu: info@printmemo.lt

Kokybiškos prekės atgal negrąžinamos.